Test 2 Aktuality

 • Případová studie 20.11.2019Případová studie
  S laskavým souhlasem firmy Constellium Extrusions Děčín s.r.o. uvěřejňujeme případovou studii týkající se zcela nového submikronového přídavného filtru FX-FUSION, který byl instalován na stroji FANUC a který i po třech měsících provozu vykazuje výborné výsledky.
  Více
 • ULT řada 200.1 13.8.2019ULT řada 200.1
  Firma ULT letos představila inovovanou řadu 200.1 pro jednotky série LAS a ASD. Mobilní jednotky jsou určené pro odsávání zplodin z laserových technologií (série LAS), resp. prachu a suchých částic (série ASD). Klíčové vlastnosti řady: jednoduchá výměna vnitřních filtračních elementů kontrolní panel v přední části jednotky snadná regulace průtoku indikace stavu zanesení filtračních stupňů rozhraní M12/8 pro vzdálenou správu příprava ...
  Více
 • Filtermist.cz 16.7.2019Filtermist.cz
  Stránky našeho dodavatele FILTERMIST International Ltd. byly zcela inovovány, aby byly přehlednější a poskytovaly ty nejdůležitější informace týkající se problematiky odsávání a filtrování olejových a emulzních aerosolů, které vznikají během nejrůznějších výrobních operací a ohrožují tak zdraví pracovníků. Celý web v češtině najdete na www.filtermist.cz.
  Více