Ocenění firmy Wemac s.r.o.

Partner společnosti FILTERMIST 2023/2024

I v následujících dvou letech pokračujeme v dobré práci jako „Partner společnosti Filtermist“. Jedná se o nejvyšší hodnocení v systému našeho britského dodavatele FILTERMIST.

Logo Filtermist PartnerZlatý partner společnosti FILTERMIST 2018/2019

V systému hodnocení našeho britského dodavatele FILTERMIST jsme obhájili naši pozici „Partner společnosti Filtermist“ i pro další dva roky.

Ocenění BRAND AMBASSADOR 2017

U příležitosti strojírenského veletrhu EMO Hannover 2017 došlo již podruhé k slavnostnímu udělování distributorských cen společností ABSOLENT AB. Nesmírně si vážíme toho, že jsme se opět zařadili mezi oceněné distributory.

Zlatý partner společnosti FILTERMIST 2016/2017

Společnost Filtermist vytvořila systém hodnocení pro svou síť distributorů. Máme radost, že se Wemac se svým vysokým skóre ocitl v nejvyšší možné kategorii „Partner společnosti Filtermist“!

Ocenění FILTRATION PIONEER AWARD 2015

V roce 2015 získal WEMAC na setkání distributorů švédské firmy ABSOLENT AB další ocenění – Filtration Pioneer Award. V síti Absolent je po celém světě přes třicet distributorů, je nám proto velkou ctí, že toto ocenění získala právě naše firma.

 

Ocenění SERVICE & SUPPORT 2015

Wemac získal již druhé ocenění od britského výrobce odlučovačů olejové mlhy FILTERMIST, tentokrát za poskytovaný Servis and Support 2015servis a technickou podporu svým zákazníkům.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v prostorách Royal Air Force Museum Cosford, kde firma FILTERMIST pořádala slavnostní večeři k příležitosti vystavění nového sídla společnosti.

Ocenění si velice vážíme a uděláme, co je v našich silách, abychom si dobré výsledky udrželi i nadále.

 

NEJLEPŠÍ PRODEJCE ROKU 2013

Distributor of the Year 2013V průběhu veletrhu EMO 2013 byla naše firma poctěna nejvyšším oceněním, které firma FILTERMIST Limited ve své prodejní síti uděluje – získali jsme cenu pro nejlepšího prodejce roku 2013!

Toto prestižní ocenění, získané v konkurenci cca šedesáti reprezentantů z celého světa, je nejen  oceněním současné usilovné a pečlivé práce všech pracovníků naší firmy, ale i silným závazkem do budoucna. Děkujeme!