Ocenění firmy Wemac s.r.o.

Ocenění BRAND AMBASSADOR 2017

U příležitosti strojírenského veletrhu EMO Hannover 2017 došlo již podruhé k slavnostnímu udělování distributorských cen společností ABSOLENT AB. Nesmírně si vážíme toho, že jsme se opět zařadili mezi oceněné distributory.

Zlatý partner společnosti FILTERMIST

Společnost Filtermist vytvořila systém hodnocení pro svou síť distributorů. Máme radost, že se Wemac se svým vysokým skóre ocitl v nejvyšší možné kategorii „Partner společnosti Filtermist“!

Ocenění FILTRATION PIONEER AWARD 2015

V roce 2015 získal WEMAC na setkání distributorů švédské firmy ABSOLENT AB další ocenění – Filtration Pioneer Award. V síti Absolent je po celém světě přes třicet distributorů, je nám proto velkou ctí, že toto ocenění získala právě naše firma.

 

Ocenění SERVICE & SUPPORT 2015

Wemac získal již druhé ocenění od britského výrobce odlučovačů olejové mlhy FILTERMIST, tentokrát za poskytovaný Servis and Support 2015servis a technickou podporu svým zákazníkům.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v prostorách Royal Air Force Museum Cosford, kde firma FILTERMIST pořádala slavnostní večeři k příležitosti vystavění nového sídla společnosti.

Ocenění si velice vážíme a uděláme, co je v našich silách, abychom si dobré výsledky udrželi i nadále.

 

NEJLEPŠÍ PRODEJCE ROKU 2013

Distributor of the Year 2013V průběhu veletrhu EMO 2013 byla naše firma poctěna nejvyšším oceněním, které firma FILTERMIST International Ltd. ve své prodejní síti uděluje – získali jsme cenu pro nejlepšího prodejce roku 2013!

Toto prestižní ocenění, získané v konkurenci cca šedesáti reprezentantů z celého světa, je nejen  oceněním současné usilovné a pečlivé práce všech pracovníků naší firmy, ale i silným závazkem do budoucna. Děkujeme!