O nás

„Naší profesí je péče o vaše pracovní prostředí“

Firma Wemac s.r.o. byla založena v roce 1995 a již přes dvacet let nabízí výrobky prvotřídní kvality na odsávání olejových aerosolů, mlhovin a prachu.

Řekněte nám o svém problému a my Vám vypracujeme optimální technické řešení. Nezálěží na tom, zda se jedná o soustruh, centrum, brusku, nový či starý stroj nebo úplně jinou problematiku. Umíme si poradit se stroji s krytováním i bez něho. Dokážeme odsát a dokonale profiltrovat jak olejovou mlhu či emulzní aerosol, tak i prach, vznikající při broušení nebo obrábění grafitu. Umíme Vás také zbavit chemických výparů, zplodin z pájení, laserového a elektroerozivního obrábění a dalších zdraví škodlivých látek. V malém i ve velkém.

Grafický návrhVypracujeme Vám nezávaznou nabídku, která obsahuje podrobný popis nabízeného řešení, technická data i veškeré cenové údaje. Nabídku v případě potřeby doplníme grafickým návrhem nebo odpovídající technickou dokumentací v běžných CAD formátech.

Zařízení dodáme včetně všech montážních komponent a namontujeme, obvykle ve velmi krátké době.

Pokud si budete přát, zajistíme profesionální protokolární test o kvalitě filtrace (provádí odborná firma – člen asociace autorizovaných laboratoří pro měření emisí).

Hotovo. Rychle, kvalitně a s okamžitým účinkem.Filtrační jednotky